Novinky | Knihovna | Vyhledávání | Bibliografie | Autoři  Odkazy | FAQ | Diskuse | Uživatelé | Fonty | Registrace | Ankety
Jméno:  Heslo:  Diskuse קבלה Připomínky Inzerce Dotazy


Diskuse
Pro zadávání příspěvků musíte být přihlášeni. Pokud nemáte založený účet, REGISTRUJTE SE.
Nebo zkuste, zda není Vaše záležitost řešena na stránce často kladených dotazů.
Položky 1-10 z 36687 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat:
SIMIUS - [04.02.21 11:52] 
Díky moc, kdyby se ještě něco objevilo, dejte prosím vědět sem či do pošty.
SHAMIRA - [02.02.21 11:11] 
SIMIUS - [01.02.21 11:18]: Jedním z vodítek k životopisu by mohlo být, že přispíval do tohoto časopisu:
http://dl.ub.uni-freiburg.de/diglit/zb_okkultismus_ga
Podívala jsem se na ročníky 21 a 22, je tam dost frekventovaný, tak třeba bude i v těch dalších. Kratší útvary podepisuje Dürr, delší články Josef Dürr, většinou se týkají experimentů, které prováděl, nebo o nichž četl, je tam ale např. také zpráva o postojích katolické církve ke spiritismu ap. Pseudonym J. D. Cinvat jsem tam neviděla.

Třeba zajímavost s adresou do Frankfurtu (!) pochází z ročníku 22, s. 431 – plné znění z „Poštovní schránky“, narychlo překládám:

„Některým čtenářům Zentralblattu!
Během posledního roku jsem dostal od vícero čtenářů ZB otázky ohledně obou brožur – Experimentální démonologie i Experimentální magie. Na některé z nich nelze bohužel nijak odpovědět, neboť se dost jasně nevyjadřují o tom, jakou informaci si vlastně přejí. Jelikož mi přichází mnohdy více než sto dopisů i z jiné strany, prosím, abyste upustili od jakékoli nezávažné korespondence. Naproti tomu krátké, věcné zprávy, zejména ty o experimentálních nebo jiných okultních prožitcích, velmi rád přivítám. Kdo tedy doposud nedostal odpověď, ať se na mne laskavě obrátí jasnou a stručnou formou.“
Frankfurt nad Mohanem, leden 1929.
Josef Dürr. Schleusenstraße 15.

Takže možná se tam najde spousta jiných věcí.:-)
NATHA (vulgo NONAME789) - [02.02.21 09:13] 
SIMIUS - [01.02.21 11:18]: ja akorat narazil na nemeckou verzi v el.
podobe https://uloz.to/tamhle/ZyGd3wauSsj6 ale tam o nem nic neni.
SNOP - [02.02.21 08:58] 
SIMIUS - [01.02.21 11:18]: Hele je to zvlastni, ale taky nic.
SIMIUS - [01.02.21 11:18] 
Milí učení přátelé, rád bych požádal o pomoc: nemáte náhodou někdo bližší informace o životě, případně identitě relativně proslulého "démonologa", který publikoval pod jménem Josef Dürr? Nějak se mi o něm nedaří nic najít. Díky za případné podněty a pěkný den přeju!
NATHA (vulgo NONAME789) - [21.01.21 18:44] 
Jelikoz jsem uz podruhe v zivote setkal se zneuzivanim jiste tantricke praxe ke skode druhych, tak se podelim o par informaci, kdybyste se s tim setkali tez i moznostmi co s tom udelat.

Ta praxe se jmenuje "drongjuk phowa" v anglictine je to znamo jako "Entering corpses", "Forceful Transference" ci "Forceful projection" (info treba zde: https://mega.nz/folder/QEBnHYaY#woMQDxYVlASG886ZLX4lIg), narozdil od te znamejsi bezne Phowy (info treba zde: https://mega.nz/folder/kM53mAwD#wuXyEsPuxsCJaLRqm6iVkg) ktera slouzi k prenosu vedomi po smrti do cisteho jednobodoveho stavu (ciste zeme, ci do sveho jidamu) pro vyhnuti se karmickemu zrozeni, tato slouzi k preneseni vedomi z jednoho tela (praktikujiciho) do tela certve zemreleho a neposkozeneho. Hodne to predvadel Marpa se zviratky, tez to podle legendy pouzil Marpuv syn Darma Dode, ktery se
pres holuba myslim, presnesl to tela chlapce v indii https://en.wikipedia.org/wiki/Tiphupa, napr. "Tsangnyon Heruka - The life of Marpa the translator: Seeing accomplishes all" - http://libgen.rs/book/index.php?md5=B87426E807AED52F4A3763CB176E0DB3 je i cesky preklad myslim, tez o tom nejdete zminku v pripade Padampy Sanggye, a toho jak se svemu telu prisel
https://treasuryoflives.org/biographies/view/Padamapa-Sanggye/TBRC_P1243)

Princip teto praxe je stejny jako pri nacviku bezne Phowy (tedy ten vystup mysli z tela a jejiho vraceni zpet), jen misto vstupu zpet do vlastniho tela se vstupuje do toho vhodne zemreleho noveho, ma to jedno uskali je to treba udelat velmi rychle na jeden zatah a projit lebkou (do centralniho kanalu), aby to nove po smrti nedegenerovalo (mozek), kdysi se to cvicilo na detskych lebkach (vystup, prolet lebkou a zpet do sveho tela) tam bylo videt jak to dopadlo fyzicky. Normalne se pouzivali stejne vetsinou detska tela (lepsi sance uchovani mozku po dobu umrti, delsi pouzitelnost tela a ten tensi lebecni kost), zima v Tibetu (zpomaleni degenerace) tomu take napomahala a k mysli na kapkach "zivotni energie" (tak je nase absolutni mysl vazana telo) se pridavalo teplo z praxe tummo (aby se to cilove telo ohralo a bylo obnovit zivotni funkce pri vstupu, (tummo treba tady: https://mega.nz/folder/oQ4kECxD#WJ0q5DmM2TeZZ7BFSMTfUg). V dnesni dobe moderni mediciny a resuscitace (v podstate to slo pouzit na telo by bylo dnes resuscitovat bez nasledku) klinicky mrtve telo je nepouzitelne a ta praxe v teto podobe je na nic. Bylo to predavano v pocatcich Kagyu skol, ale jelikoz se to zneuzivalo na delani jineho svinstva (jako lezeni do zivych tel), bylo to pak drzeno jen v ramci drzitelu odkazu linie (a nektere verze rikaji ze ten byl ztracen, nebyl a neni to pohadka) a nepredovan dal, nyni bohuzel se to opet dostalo/va do rukou lidi moralne a dusevne pochybnych, kteri to opet zneuzivaji proti ostatnim.

Ma to v podstate dve formy: - plny vstup do mrtveho tela se vsim vsudy, - vytvoreni cyklu mezi dvema teli kde ta mysl toho kdo tela to dela je nesena po castech necim astralnim (sama je nesmerovatelna, tj. bud "zivotni sila" nebo to "teplo" z praxe tummo) a proudi tim druhym telem (coz pouzival napr. Marpa se zviratky, tam pak neni tak dulezita ta degenerace po smrti, ty castecky mysli prenaseji to "dalkove ovladani" a vjemy toho tela tam a zpet v tom cyklu) - nebo to pouzivaji pochybna moralne a dusevne narusena individua k lezeni do zivych tel jinych lidi, k jejich ovlivnovani a snaze ziskani kontroly nad nimy, zalezi ci mysl je silnejsi, ale lze tim toho cloveka zabit (sebevrazda), ci v jeho tele treba spachat zlocin (coz jsem i jednou videl v pripade tohodle individua, takova sranda, vlezt do lela chlapa a znasilnit a zabit jeho 12letou neter, odnesl to samozdrejme majitel tela, ktery ani nepochopil co se vlastne stalo). Je forma posednuti, byt ne astralni bytosti, ale zivym clovekem.

Jak se projevuje snaha vstoupit do ziveho tela ? Mysl je charakterem jako proud ostrych jehlicek (proto pri Phowe vznikne dira lebecni kosti ci svy), je to citit i hmatem na citlivejsich castech tela, pokud je to neseno, "teplem" a ne "zivotni energii" vznika normalni fyzicke teplo pruchodem tkani (telem) - jako u tumma kde se to smeruje kolem tela, a ma to vzdy jeden vstup a jeden vystup z tela, a ty mista vstupu i vystupu budou znatelne teplejsi a na tom vstupu budou citit ony bodave jehlicky mysli.

Me zname defektni individium, ktere nema na pruchod lebkou (obvykle pocatecni bodnuti, nasledovane mistem cca 4-6cm v prumeru napadne teplejsim nez okoli na kterem jsou citit ty bodajici jehlicky (mysl) ktere se zde zachyti a neprojdou) - to takhle zkouselo v roce 2016 ze svych retreatu. Existuje na to snadna ochrana, "zivotni energie" je "astralni komodita" -> variace na "carodejnickou lahev", svou moc date do lahle (sebranou idealne pri meditaci na destruktivni aspekt) a date do ni nejaky zastupny predmet te osoby (fotku, vasi mysli spojenou s tou osobou), kdyz to udelate ve vice exemplarich tak cca 90-95% "zivotni energie" toho individua se k nemu nevrati, zato se
k nemu vraci to jste tam nachystali - velmi rychle to vede k ukonceni takovych aktivit, pac dotycny na tu ztratu "zivotni energie" chcipa. Varianta s ciste "teplem" je horsi, pac to je generovano a utocnik nic ceneho neztraci.

Tohle invidum to zacalo koncem 2020 (karantena, dalsi retreat) pouzivat verze s vstupem jinde, skrz bodani (GHS tantra), slapky nohou, podkoleni, trisla, anus, skrz zada do 3 hlavnich kanalu, do podpazi, skrz usi (diry v lebce), a zvlast s oblibou to dela pri spanku obeti, tohle uz se blokuje hure, nejjednodusi je pripravit o energii to delat, efektivni zpusob jak poslat prych to co do vaseho tela nepatri je klasicka Phowa, ve vlastnim je tele treba se soustedit na sebrani ne nosne "energie" (tepla) a cizi mysli na ni vazane a tu poslat pryc (nikoliv svou mysl a svou zivotni silu) a totez udelat s nim, jelikoz je zivy je zadouci to brat ne ze srdecniho centra, ale zespodu (z tajneho centra - centra aktivit) a sebrat to po cele draze a poslat... (sebere mu to energii k dalsim utokum).

Nevim kolika sobe podobnym to to dotycne individium predalo ci kolika to predali dalsi lamove teto rozpadajici se linie, tudiz je mozne se s timhe svinstvem jeste setkate ve vetsim meritku...
DR. ISAC LURIA - [16.01.21 00:21] 
Jsem rád, že všechny texty zveřejněné na této stránce lze ověřit praxí.
DR. ISAC LURIA - [11.01.21 23:33] 
Všem účastníkům fóra vše dobré do příštích časů...
SKILER992 - [28.12.20 12:03] 
Zdravím páni a dámi pozná tu niekto nejaké dobré čítanie ohľadom astrálu?
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [21.12.20 11:37] 
Příjemný celý další sluneční rok Vám všem, přátelé. Ať se v něm hojnost osudových událostí symbolizovaných blízkostí Jupitera a Saturna projeví šťastným způsobem.
Položky 1-10 z 36687 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat: