Novinky | Knihovna | Vyhledávání | Bibliografie | Autoři  Odkazy | FAQ | Diskuse | Uživatelé | Fonty | Registrace | Ankety
Jméno:  Heslo:  Diskuse קבלה Připomínky Inzerce Dotazy


Diskuse
Pro zadávání příspěvků musíte být přihlášeni. Pokud nemáte založený účet, REGISTRUJTE SE.
Nebo zkuste, zda není Vaše záležitost řešena na stránce často kladených dotazů.
Položky 1-10 z 36314 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat:
RAE - [26.06.17 01:24] 
DILIFELI - [25.06.17 07:17]: kapucínka (česky lichořeřišnice) je určitě dobrá volba, ale počítej s tím, že to je běh na dlouhou trať. Má cenu užívat spíš jako dlouhodobá kúra.
Dále bych doporučil "kočičí dráp" (lat. Uncaria tomentosa). Mně osobně pomohl u dlouhodobého zánětu průdušek kdy ani silná ATB nezabírala. Ovšem první účinky se dostavily po cca 1 měsíci užívání...
CHALWAT - [25.06.17 10:34] 
Omlouvám se, že nejsem v řeči košat.. dejte pryč mandle a až pak se bavte o ATB. Možnosti sahají daleko za směsi s klavulanovou kyselinou, ale musí to mít nějaký důvod. Zachránění zbytného kousku těla, hnizda infekce, jím rozhodně není. Nebudou mandle, nebude hnis a smrad. Pak se uvidí.
Ovšem pokud magie a meditace zaberou i bez řádné léčby, učiňte o tom zmínku. Zapíšu to černou křídou do komínu, aby budoucí věděli..
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [25.06.17 10:09] 
DILIFELI - [25.06.17 07:35]: Jsou to kmeny rezistentní na antibiotika. Typicky penicilinová a nejčastěji tak, že bakterie štěpí antibiotika beta-laktamázou. Proto je Amoxiklav kombinací hlavního antibiotika a látky, která beta-laktamázu vyblokuje. Jsou samozřejmě kmeny MRSA rezistentní i jinými cestami, ale to už je na doktorovi, aby vzal stěr a nechal udělat kultivaci s vyhledáním nejvhodnějšího antibiotika. Typicky je ale kombinace jako Amoxiklav prvni volbou na SA, právě proto, že pokryje i množství kmenů MRSA. Nevím, co Ti doktor předepsal, třeba už tuhle kombinaci zkusil pod jiným komerčním názvem (Augmentin např...výrobců je víc).

Každopádně buď diplomat. Dohoda s doktory odborným směrem nevede. Většina z nich nás ostatní má za blbce a nedejbůh, aby jim zkoušel poučený laik říkat, co mu je a co si myslí, že by bylo dobré. Část těhle arogantních blbů Ti pak schválně bude dokazovat, že jsi mimo i když máš pravdu. Proto jsem psal - pokud máš rozumného doktora. Nemáš-li, zkus si na tenhle konkrétní problém najít někoho s jiným odborným názorem a způsobem léčby.

Sílu vyléčit se máme, ale cesta někdy vede právě tak, že na příčinu nemoci použiješ jí odpovídající lék. Dveře taky otevíráš rukou a ne meditací na otevření dveří. Tyto meditace spolu s celkovou léčbou zaměřenou na posílení imunity budou dobré v okamžiku, kdy MRSA antibiotiky alespoň dočasně odstraníš, půjde-li to, nebo oslabíš tak, že je imunita dorazí a začne řešit. Bude to o celkovém přístupu a i tak může být MRSA opakovaně vítězem. To je časté. Zkus víc doktorů. Ne jen obvoďáka, ale několik lidí z ORL a uvidíš.
DILIFELI - [25.06.17 07:35] 
Neviem či je rozdiel medzi zlatým stafylokokom a MRSA. Ale mám MRSA.
DILIFELI - [25.06.17 07:17] 
No dalo by sa povedať že mi spôsobuje dosť nepríjemné problémy už sa mi kvôli tomu rozpadol vzťah a naozaj chcem s tým niečo spraviť.
Doktor mi na to dal antibiotika a nezabrali + mi bolo povedané že nikdy nepomôžu a každý skončí s vybranými mandlami a preto chcem s tým niečo robiť lebo som si ich nechcel dať vybrať a ani donekočna užívať antibiotiké. No snáď by som to mohol s tým amoxiklavom skúsiť.
Aktuálne užívam oregánový lej, propolis a kapúcinku. Zlepšenie tam bolo ale čo som bol pred týždňom na dvoch pivách tak sa mi všetko vrátilo späť. A je nejaký dôvod prečo by mi amoxiklav nemali predpísať alebo prečo mi ho ešte nepredpísali? + Prečo by meditácie na to nemohli fungovať nemáme predsa všetci silu sa vyliečiť sami?
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [24.06.17 22:02] 
DILIFELI - [24.06.17 20:35]: To ma nejmin 50% populace. Takze jsi spis pravidlem nez vyjimkou. Nic proti rade kamarada, muzes zkusit, ale sance je minimalni. Jestli s nim Tva imunita spolecne zije dlouho, je jen malo podnetu, ktere by ji prinutily k akci nad ramec toho, co dosud dela. A kdyz uz to ma byt, tak celkova prace s telem od stravy pres vseobecnou kondici, odpocinek, pravidelnost. Co se casto stava, ze spici infekce se pri oslabeni stane akutnim zanetem nosohltanu s tendenci sestupovat dychacimi cestami a koncit na plicich. Typicky bez vetsich teplot, ale s vyraznym prubehem, casto vleklym a omezujicim, protoze je clovek fyzicky oslabeny. Pokud se Ti to stava, pripadne Ti zlatej z nejakeho duvodu vadi i kdyz Ti jako vetsine lidi problemy nepusobi, je jedna jista cesta. Bez za svym lekarem a pokud je rozumnej, nech si napsat Amoxiklav. A behem par dni mas po problemech.
DILIFELI - [24.06.17 20:35] 
Dobrý deň,

máte niekto skúsenosti s liečením? Konkrétne mám zlatého stafylokoka na mandliach. Kamarát mi odporučil meditácie na hrdlo a piatu čakru a pozitívne afirmácie. Máte nejaké skúsenosti alebo rady?
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [21.06.17 07:20] 
Vše dobré při Slunovratu i po celé léto, přátelé.
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [05.06.17 22:22] 
LENOCHWARE - [05.06.17 15:08]: Poslední věta to dobře vystihuje. Snad brzy zde na Grimoáru budu moci ukázat na křesťanském textu známého teologa jak blízko je buddhistická, případně jogínská praxe k oficiální praxi vnitřní modlitby v katolickém pojetí. Chvíli strpení pls.
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [05.06.17 22:17] 
NATASHA - [04.06.17 21:03]: Díky. Potěšilas. ;-)
Položky 1-10 z 36314 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat: