Novinky | Knihovna | Vyhledávání | Bibliografie | Autoři  Odkazy | FAQ | Diskuse | Uživatelé | Fonty | Registrace | Ankety
Jméno:  Heslo:  Diskuse קבלה Připomínky Inzerce Dotazy


Diskuse
Pro zadávání příspěvků musíte být přihlášeni. Pokud nemáte založený účet, REGISTRUJTE SE.
Nebo zkuste, zda není Vaše záležitost řešena na stránce často kladených dotazů.
Položky 1-10 z 36320 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat:
SIGHT - [27.07.17 05:30] 
CHARLIEGRASS - [26.07.17 21:34]: Já mám léta tento https://www.databazeknih.cz/knihy/slovnik-symbolu-211208?show=alldesc, postačí pro rychlou základní orientaci. Tvůj příklad tam není, ale je to určitě předsín ke specifickým slovníkům a práci se symboly.
CHARLIEGRASS - [26.07.17 21:34] 
Dobry podvecer, prosim pekne, nezna zde nekdo z diskutujicich webovou stranku ci knihu se symbolismem, neco kde by bylo nazorne vyobrazeno a vysvetleno. Napriklad orli mezi sluncem, kostkovana podlaha, apod. Par kniznich titulu vlastnim ( fulcanelli, agrippa a jini ) ale hledam neco kompletnejsiho. Dekuji Vam velice za Vase odpovedi.
EGO-N - [22.07.17 20:20] 
EGO-N - [18.07.17 21:56] 
Neni to sice uplne "seriozni pojednani", ale mozna k necemu pomuze ( zejmena ten seznam pouzite literatury na konci ) :
https://viziebosorky.files.wordpress.com/2013/10/91281-849279864.pdf

Taky sem videl par knih od Roberta Mosse v prodeji.
SIMIUS - [12.07.17 17:35] 
Vážení učení přátelé,
prosím o radu; hledám nějaké pokud možno seriózní pojednání o spánku a snech v západním esoterismu - nemáte někdo nějaký nápad? Díky!
Z.SUS - [07.07.17 11:50] 
přátelé při studium jsem narazilodkaz modlitba slepého, nemá z vás někdo poznatky či odkazy na web stránky děkuji zd.
RAE - [26.06.17 01:24] 
DILIFELI - [25.06.17 07:17]: kapucínka (česky lichořeřišnice) je určitě dobrá volba, ale počítej s tím, že to je běh na dlouhou trať. Má cenu užívat spíš jako dlouhodobá kúra.
Dále bych doporučil "kočičí dráp" (lat. Uncaria tomentosa). Mně osobně pomohl u dlouhodobého zánětu průdušek kdy ani silná ATB nezabírala. Ovšem první účinky se dostavily po cca 1 měsíci užívání...
CHALWAT - [25.06.17 10:34] 
Omlouvám se, že nejsem v řeči košat.. dejte pryč mandle a až pak se bavte o ATB. Možnosti sahají daleko za směsi s klavulanovou kyselinou, ale musí to mít nějaký důvod. Zachránění zbytného kousku těla, hnizda infekce, jím rozhodně není. Nebudou mandle, nebude hnis a smrad. Pak se uvidí.
Ovšem pokud magie a meditace zaberou i bez řádné léčby, učiňte o tom zmínku. Zapíšu to černou křídou do komínu, aby budoucí věděli..
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [25.06.17 10:09] 
DILIFELI - [25.06.17 07:35]: Jsou to kmeny rezistentní na antibiotika. Typicky penicilinová a nejčastěji tak, že bakterie štěpí antibiotika beta-laktamázou. Proto je Amoxiklav kombinací hlavního antibiotika a látky, která beta-laktamázu vyblokuje. Jsou samozřejmě kmeny MRSA rezistentní i jinými cestami, ale to už je na doktorovi, aby vzal stěr a nechal udělat kultivaci s vyhledáním nejvhodnějšího antibiotika. Typicky je ale kombinace jako Amoxiklav prvni volbou na SA, právě proto, že pokryje i množství kmenů MRSA. Nevím, co Ti doktor předepsal, třeba už tuhle kombinaci zkusil pod jiným komerčním názvem (Augmentin např...výrobců je víc).

Každopádně buď diplomat. Dohoda s doktory odborným směrem nevede. Většina z nich nás ostatní má za blbce a nedejbůh, aby jim zkoušel poučený laik říkat, co mu je a co si myslí, že by bylo dobré. Část těhle arogantních blbů Ti pak schválně bude dokazovat, že jsi mimo i když máš pravdu. Proto jsem psal - pokud máš rozumného doktora. Nemáš-li, zkus si na tenhle konkrétní problém najít někoho s jiným odborným názorem a způsobem léčby.

Sílu vyléčit se máme, ale cesta někdy vede právě tak, že na příčinu nemoci použiješ jí odpovídající lék. Dveře taky otevíráš rukou a ne meditací na otevření dveří. Tyto meditace spolu s celkovou léčbou zaměřenou na posílení imunity budou dobré v okamžiku, kdy MRSA antibiotiky alespoň dočasně odstraníš, půjde-li to, nebo oslabíš tak, že je imunita dorazí a začne řešit. Bude to o celkovém přístupu a i tak může být MRSA opakovaně vítězem. To je časté. Zkus víc doktorů. Ne jen obvoďáka, ale několik lidí z ORL a uvidíš.
DILIFELI - [25.06.17 07:35] 
Neviem či je rozdiel medzi zlatým stafylokokom a MRSA. Ale mám MRSA.
Položky 1-10 z 36320 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat: