Novinky | Knihovna | Vyhledávání | Bibliografie | Autoři  Odkazy | FAQ | Diskuse | Uživatelé | Fonty | Registrace | Ankety
Jméno:  Heslo:  Diskuse קבלה Připomínky Inzerce Dotazy


Diskuse
Pro zadávání příspěvků musíte být přihlášeni. Pokud nemáte založený účet, REGISTRUJTE SE.
Nebo zkuste, zda není Vaše záležitost řešena na stránce často kladených dotazů.
Položky 1-10 z 36167 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat:
NATHA (vulgo NONAME789) - [15.09.16 14:50] 
NATHA (vulgo NONAME789) - [14.09.16 21:10] 
HAD - [14.09.16 17:02] 
JACCOMO - [14.09.16 13:56]: Čéče, parde, zkus si na tom svém Applu vypnout ty automatické opravy a začít psát jako člověk, jinak se obávám, že se na tebe bude vztahovat druhá otázka z FAQ
JACCOMO - [14.09.16 13:56] 
Sight bouzel ten člověk zemřel viděl sem jeho parde nebo jak se tomu říká potejdnu co my to ten člověk řekl tak ze toho se pravé těžko zeptám
ZDENDA (vulgo Rimmer) - [13.09.16 11:52] 
JACCOMO - [10.09.16 03:20]: Pocit, ze jsi vyjimecny nebo obdareny neobvyklymi schopnostmi (a nikdo te nechape), je v urcitem veku prirozeny. Je ale dobre ho v sobe nezivit. Najdou se lidi, kterym z toho hrablo.
Jo a a mimochodem jsi asi trochu blazen, takze zvaz i toho psychiatra.
SIGHT - [13.09.16 11:10] 
JACCOMO - [12.09.16 22:32]: Jen ještě pozn.: pokud tě někdo označí nějakou nálepkou (viz revizor duší, apod) je potřeba hledat význam toho označení u toho člověka, protože jen on sám často vyhotovil pojem pro určitou vizi, kterou v souvislosti s tebou měl. To neznamená nějaký titul, ale pravděpodobně ukazuje na určitou činnost (podobně, jako ji ukazují karty tarotu, např.), která ale vůbec nemusí být nějakého duchovního rázu, může třeba právě znamenat i to, co zmiňuješ, že už děláš, nějakou konkrétní pomoc v přírodě, zvířatům, apod.
Lidé na vsi mají trošku vlastní slovníky a fantazii, zpravidla jsou praktikující věřící a vidí věci trošičku jinak, jsou víc intuitivní a často ze sebe vychrlí podobný popis toho, co "nad tebou shlédli" - viz popis toho pána z busu. :)
Jinak jsem se patrně unáhlila, doporučuji dát na radu Lockiho.
SIMIUS - [13.09.16 11:05] 
Pěkné pozdravení zúčastněným,
sháním nějaké seriózní informace o Kennethu Grantovi, konkrétně o těch jeho trilogiích - ideální by byla po internetu se povalující religionistická disertace se zaměřením na jeho práci s prameny, články, studie, v nejhorším nějaký slušný web... Případně přivítám podněty, nápady, praktické zkušenosti... Jde o recenzi na tu druhou přeloženou knížku, nic osobního.
Hezký den a předem dík za případné podněty,
Jindřich
LOCKI (vulgo Locki) - [13.09.16 09:03] 
JACCOMO - [12.09.16 22:32]: Kdokoliv se podobnym zpusobem zamota do "duchovnich" konceptu a ztrati pritom rovnovahu, nepomuze v tomhle smeru nikomu. Jen kolem nej vznika chaos. Pro nektere existence ma bohuzel neodolatelnou pritazlivost. Kdokoliv chce duchovne opravdu pomahat, musi byt sam v poradku. Jinak do situaci druhych vnasi spis jen dalsi bordel. A vsadim se, ze presne to bude Tvuj pripad. Vim, ze to neni prijemne cist, ale tak to funguje. Bylo by pro Tebe nejlepsi vsechny tyhle veci zapomenout a dokud se nesrovnas, tak se soustredit na zcela realnou materialni praci tady a ted. Chces-li na sobe, tak pracuj na vlastnim tele. Pro druhe vyrabej treba zidle, nebo cokoliv jineho, uplne normalniho. Zadni revizori dusi nejsou, duse nesmeruji k vesmirnemu univerzu, neurcuji si zivot pred narozenim. To jsou jen kecy a iluze. Co se pocita je Tva opravdova pomoc druhym. Ovsem zadne duchovni magoriny. Nakrm psa, uvar blizkemu caj, jidlo, uklid, vyrob, nebo sezen, co pomuze, obejmi, pohlad, rekni vlidne slovo. To je, co v danou chvili muzes a ma smysl delat. Na vsechny "duchovni" veci zapomen!
NATHA (vulgo NONAME789) - [12.09.16 22:49] 
JACCOMO - [12.09.16 22:32]: koukam cim vic nabubrele prndy, tim i vic kopii ;-) jen prosim pro nas ostatni udelej jednu vec a to pomahej pouze tem co maji o tvoji pomoc zajem, jak rikal Werich: "Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem".
JACCOMO - [12.09.16 22:32] 
Sight děkuji za odpověď víš ja mám už par odpovědi co indicie sou zač ale jak se říká více odpovědi je lepší jinak vím jak je rozvinout a podobně vím jak je použit k dobru taky je tak používám ne sobecky víš rad pomáhám přírodě zvířatům i lidem i těm co si to nezaslouží a neváží si pomoci jen ze podle me si každá zaslouží pomoc kazdej je jedna bytost co se rodí častěji přesněji řečeno neprozije jen jeden život ne určí si před narozením jen jeden cíl ještě jednodušeji každá duše směřuje k vesmirnemu univerziu někdo tam dojde dříve někdo později
Položky 1-10 z 36167 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat: