Novinky | Knihovna | Vyhledávání | Bibliografie | Autoři  Odkazy | FAQ | Diskuse | Uživatelé | Fonty | Registrace | Ankety
Jméno:  Heslo:  Diskuse קבלה Připomínky Inzerce Dotazy


Diskuse
Pro zadávání příspěvků musíte být přihlášeni. Pokud nemáte založený účet, REGISTRUJTE SE.
Nebo zkuste, zda není Vaše záležitost řešena na stránce často kladených dotazů.
Položky 1-10 z 36690 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat:
SORONTUR - [21.07.19 11:56] 
Arexi mužeš mne prosím napsat? na email? nebo pošli na sobě číslo potřebuji stebou mluvit dekuji

sorontur2@gmail.com
SORONTUR - [21.07.19 01:10] 
Arexi bud zdráv : jěšte cituji : tvé slovaá ///Vlaštovka: Úplný text deníku, který hledáš, už s největší pravděpodobností neexistuje.
Předtím, než byla z "Deníku prací se živelnými bytostmi" vyřezána jména, sice text opsala paní Velebilová, Lasenicova žačka, ale bohužel jsem o její opis nikdy ani nezavadil, vím to jen z ústního podání. Další opisy (paní V. P.) už vznikaly z cenzurovaného textu. Což neznamená, že se nemůže někde najít, ale že s ním od 70. let nedisponoval nikdo, kdo by se o to podělil v širším kroužku.

Upozorňuji, že zde v knihovně je do textu špatně doplněné jméno gnóma, ale na to už jsi asi při podrobnější četbě přišel sám. ///// možná bych věděl pomoct jěště si to proberů .......
SORONTUR - [21.07.19 01:03] 
Buďte zdrav stáro parto , Locki , Arborius, Arex í ostatní, jsem tu a pracují non stop , dobrá by bilo se potkat a udělat sraz starých mystiků, mágů, duchovních, alchymistů …..
Když tak napište na můj starej email : sorontur2@gmail.com

Novinka pro Vás, sehnal jsem originální manuál od Fausta, …. To jest, originální rukopis , Manuál od nejlepšího Faustovo žáka , je to manuál a rukopis , který ještě je podepsán z roku 1864

Doctoris Joannis Fausti manual Höllezwang Kittenberger ANO MDXXIV = 1524

Führer to chtěl ale nedostal to

Tak čekám vaše připomínky

Sorontur - Sikar - z posledních Templářů
LOCKI (vulgo TheLayLama) - [16.07.19 16:44] 
Pro pobavení rozhovor se synem, kterému bude v listopadu 5...

Tati, ta přejetá kočka je mrtvá?

Jo. Je.

A mrtvá je, že umřela?

Ano, umřela.

A my taky umřeme někdy?

Ano, umřeme.

A proč?

...(tady ví člověk uplný kulový, ale něco dát musí, já zkusil tohle poněkud výmluvné) Všichni, kdo se narodili musí zase umřít.

Všichni?

Ano, všichni.

Tak dobře a kdy teda umře ta smrt?

...(tak to už vůbec nevíš co říct, otázka je to parádní) Nevím.

A můžeš to někde zjistit?

...
SNOP - [04.06.19 01:54] 
ZDENDA - [03.06.19 20:56]: jj
ZDENDA (vulgo Rimmer) - [03.06.19 20:56] 
SNOP - [03.06.19 10:13]: foucaultovo kyvadlo?
EGO-N - [03.06.19 19:55] 
SNOP - [03.06.19 10:13]: Tak ono to je popsane i na tom abarim webu ze je to cituji: "solution by means of an orphan method" Ono je vzdy otazkou co s cim a jak asi souvisi, kdyz stejne vsechno souvisi se vsim, ale kdyz se hleda, tak se najde vzdy i to "spravne" reseni ... a zejmena kdyz tak nejak cilevedome vyloucime uplne ten faktor casovosti, respektive jak se rika po bitve temer kazdej generalem. Ten web je sice trosinku bulvarni formy ale zajimavej.

SHAMIRA - [02.06.19 12:16] Libi se mi to, i kdyz zatim tomu rozumim asi jen povrchne a spis jen tak nejak pocitove... Ta koncovka slova kdyz vyjadruje a dela zmenu muzskeho zakladu na zensky, je chapana pak v ciselnem vyjadreni slova jako vztazny pomer k danemu kontextu? Ty sefiroty a vztahy mezi nima dostuduju, v tom nemam zatim moc jasno ...
SNOP - [03.06.19 10:13] 
EGO-N - [01.06.19 19:19]: To mi hodně připomíná metamtiku rozměrů novinového kiosku.

“Gentlemen,” he said, “I invite you to go and measure that kiosk. You will see that the length of the counter is one hundred and forty-nine centimeters – in other words, one hundred-billionth of the distance between the earth and the sun. The height at the rear, one hundred and seventy-six centimeters, divided by the width of the window, fifty-six centimeters, is 3.14. The height at the front is nineteen decimeters, equal, in other words, to the number of years of the Greek lunar cycle. The sum of the heights of the two front corners and the two rear corners is one hundred and ninety times two plus one hundred and seventy-six times two, which equals seven hundred and thirty-two, the date of the victory at Poitiers. The thickness of the counter is 3.10 centimeters, and the width of the cornice of the window is 8.8 centimeters. Replacing the numbers before the decimals by the corresponding letters of the alphabet, we obtain C for ten and H for eight, or C10H8, which is the formula for naphthalene.”
EGO-N - [02.06.19 18:44] 
Jeste k Pi a te nepresnosti, lepe receno neschopnosti matematicky zachytit bozi tvorbu:
http://www.abarim-publications.com/Bible_Commentary/Pi_In_The_Bible.html

( Cela http://www.abarim-publications.com/ je super! Zase mam co cist a na dlouho )
SHAMIRA - [02.06.19 12:16] 
EGO-N - [02.06.19 12:03]: No, bude to trochu „jiná matematika“, ale v tom verši ze Zacharjáše je tentýž případ rozdílu mezi psaným zápisem a čtením slova jako ve 2 Kr 7,23. Obecně jde o to, že dvojice „kav“ a „kava“ (na konci je „he“, které dává jménu ženskou koncovku) má z kabalistického hlediska potenciál k výkladům týkajícím se prodloužení Středového provazce, zvaného „kav“ (Tiferet), který se skrze Jesod ve stavu slitování táhne až k Malchut (ženskému principu a druhému „he“ Božího jména), takže „kava“ poukazuje na toto spojení a verš Za 1,16 k tomuto chápání přímo vybízí. Ale co s tím podnikly autority, to se taky ještě musím podívat.:-)
Položky 1-10 z 36690 nalezených.
Na stránku zobrazit:
Vyhledat: